Haberler
Meme Kanseri ile Mücadele Şimdi Pistlerde!
sb_facebook.png

Kadınların en büyük düşmanı meme kanserine karşı Türkiye'de 20 yıldır kesintisiz savaş veren AVON, meme kanseri projesini  son dört yılın Türkiye Ralli Şampiyonası Kadın Pilotlar Birincisi Simin Bıçakcıoğlu ile işbirliği yaparak sürdürüyor. AVON'un Meme Kanseri ile Mücadele Projesi tüm yıl boyunca yapılacak özel etkinliklerle yarış pistlerine de taşınacak.  

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Meme Kanseri ile Mücadele Projesi kapsamında satışa sunulan Hayat Kurtaran Tişört ve diğer meme kanseri ile mücadele ürünlerinin satışından elde edilecek gelirin tamamı bu hastalıkla mücadele fonuna aktarılacak.  


 

Devamı...
 
Buse Terim Gönüllü Elçimiz

bt_rportaj_foto.jpg

"Bir Amaç için Güzellik" sloganıyla milyonlarca kadının yaşamına güzellik katan AVON'un Meme Kanseri ile Mücadele Projesi'nin bu yılki gönül elçisi Türkiye'nin ilk moda ve stil aplikasyonunu hayata geçiren ve bugün dünya modasının önde gelen influencer'larından kabul edilen isim Buse Terim oldu.

Türkiye'nin ilk bloggerları arasında yer alan ve Instagram'da birçoğu genç olan 1 milyonu aşkın takipçisi ile en cok takip edilen bloglarından olan Buse Terim, meme kanseri farkındalığı için AVON ile özel bir projeye imza attı. "Bu tişörtle hayat kurtardım" yazılı tişört ile AVON'un meme kanseri farkındalık çalışmalarına destek veren Terim, özel bir hikâye ile meme kanserine dikkat çeken viral filmde yer aldı. Bu video ile Buse Terim ilk kez bir sosyal sorumluluk projesinin gönüllü elçisi oldu. 

AVON ile bir ürün, bin mutluluk...

Kadınların en büyük düşmanı meme kanserine karşı Türkiye'de 19 yıldır kesintisiz savaş veren AVON, Meme Kanseri ile Mücadele Projesi kapsamında satışa sunduğu yeni Hayat Kurtaran Tişört'ünün ve diğer Meme Kanseri ile Mücadele ürünlerinin satışından elde edilecek gelirin tamamını Meme Kanseri ile Mücadele Fonu'na aktaracak.

 

 

 
Pembe Hareket'te 100 Bin km Hedefini Aştık!

pembe_hareket_1.pngKadınların en büyük düşmanı Meme Kanseri'ne karşı 19 yıldır savaş veren AVON, mobil yürüyüş/koşu uygulaması "Pembe Hareket" ile Türkiye'deki kadınları harekete geçirerek kadınların bu konudaki farkındalıklarını artırmaya devam ediyor.

Pembe Hareket hem bir spor hem de sağlıklı yaşam aplikasyonu. Uygulamayı kullanan herkes gün içerisinde koştuğu ya da yürüdüğü mesafeyi diğer kullanıcılar ile paylaşabilecek. İsteyen herkesin Android veya IOS mobil cihazına kolaylıkla indirebileceği "Pembe Hareket" uygulaması sayesinde kullanıcıların koştukları ya da yürüdükleri mesafe ölçülerek ve  toplam bir koşu mesafesi elde ediliyor. 

AVON'un uygulamasını diğer koşu uygulamalarından farklı kılan da, kadınların meme kanserine yönelik bilinç düzeylerini artırmayı amaçlayan kilometre hedefleri. 

Devamı...